Domov Rodinný ekonóm

Projekt "rodinný ekonóm"

Každá rodina sa počas svojho spoločnéhoživotastretáva chtiac, alebo nechtiac so štátnymi inštitúciamiako sú daňový úrad, sociálna poisťovňa, zdravotná poisťovňa, UPSVaR ai.

Tieto inštitúcie sú výkonnými prostriedkami na uplatňovanie rôznych zákonov, ustanovení, vyhlášok a smerníc , ktoré ovplyvňujú život každého jednotlivca v krajine a teda aj slovenské rodiny. Stretávame sa s tým v každodennom živote . Stáva sa často, že pre neznalosť , či  pre nedostatok informácií o danej problematike, sa dostane jednotlivec, alebo celá rodina do vážnych , niekedy až existenčných problémov.

Pritom by postačilo, predísť danému problému lepšou informovanosťou o danej problematike.

V mnohých prípadoch stačí na vyriešenie V&´šho problému jediná konzultácia. Naša spoločnosť si uvedomuje tento probléma preto sme sa rozhodli rozšíriť naše pôsobenie v rámci projektu „rodinný ekonóm“ aj na slovenské rodiny a poskytnúť možnosťvyužitia elektronických a telefonických  bezplatných konzultácií pre registrovaných zákazníkov v oblastiach s ktorými sastretáva rodina najčastejšie.

Prečo využiť „ rodinného ekonóma“ ?

Narab s.r.o. je tím odborníkov, ktorí sa špecializujú na danú problematiku už od roku 1991. Cieľom tejto pomoci je poskytovať registrovaným klientom informácie, pomocou ktorých budú schopní efektívne a rýchlejšie riešiť problémy,ktoré sa ich týkajú a zároveň im vedieť predchádzať. Služba „ rodinný ekonóm“ môže slúžiť ako opora Vašej rodiny v prípade kedy to budete potrebovať.

Prečo zbytočne riskovať ?

Už nemusíte zbytočne riskovať stratu času, náklady, či starosti, ktoré by si vyžiadala náprava možných chýb. Oprite sa o naše dlhoročné skúsenosti a spoločne nájdeme najv&´hodnejšie riešenia Vášho problému.Do projektu postupne zapájame aj ďalšie spoločnosti z oblasti ekonomiky, účtovníctva , daní či práva. Každá oblasť má svojho garanta kvality. Sú to ľudia s dlhoročnými skúsenosťami v obore účtovníctva a personalistiky, podnikateľského poradenstva a sociálneho poradenstva, čo Vám garantuje vysokú odbornosť a profesionalitu.

Ako to prebieha ?

Registrovaný klient má právo v rámci zvoleného balíka na elektronické konzultácie v zvolenej oblasti. Je to veľmi jednoduché. Klient zadá emailom dotaz s popisom daného problému. Každý prípad bude pridelený promtne príslušnemu pracovisku podľa oblasti ,ktorej sa týka, ktoré zabezpečí zodpovedanie otázky daného problému. V prípade nutnosti poskytneme aj telefonickú konzultáciu,alebo osobnú. A to už od 5.-€ mesačne !


Mám záujem o registráciu v projekte "Rodinný ekonóm" - REGISTROVAŤ TU

 

narab zuno

narab bfp

narab zoznam realit

Ponúkame

  • vedenie účtovnej, mzdovej a daňovej agendy
  • revízie a rekonštrukcie účtovníctva a daní
  • odborný dozor nad výkonom účtovníckych a daňových prác
  • zmluvné poskytovanie konzultácií a poradenstva
  • konzultácie a iné jednorázové práce podľa požiadaviek zákazníka
  • zabezpečenie auditorkých služieb
  • poradenstvo v riadení podnikov
  • vypracoavnie podnikateľských zámerov

Rýchly kontakt

Telefón: 057 4462377
Fax:
057 4462377
Mobil:
  • 0915144977 - Ľubica Baranová
  • 0907 927 034 a 0911 927 034 - Marián Baran
Email: info@narab.sk